Pointer LISTA SKLEPÓW
Galeria Interdomus
DANE FIRMY:
Galeria Interdomus

Studio Mebli Ekskluzywnych
Galeria Interdomus Sp. z o.o.

ul. Hetmańska 91, Poznań


tel/fax 602601481  / 602601572


interdomus@wp.pl
http://interdomus.pl/interdomus/
OPIS:

 

Szanowni Państwo!

Jesteśmy już od ponad 15 lat do dyspozycji w zakresie ekskluzywnego wyposażenia wnętrz i profesjonalnego projektowania.

Nabyte od 1994 roku doświadczenie pozwoliło nam również wyodrębnić z szeregu ekskluzywnych firm wnętrzarskich te, które spełniają nasze i Państwa najwyższe wymagania.
Nasza firma jest firmą rodzinną i kontynuuje tradycję świadczenia usług, która została zapoczątkowana w naszej rodzinie już w 1935 roku.

Dzisiaj współpracujemy trwale z niemiecką firmą Beckermann Kuchen, której gwarantem wysokiej jakości i wyszukanego wzornictwa jest ponad 100 letnie doświadczenie w produkcji i projektowaniu mebli kuchennych. Jesteśmy jednocześnie przedstawicielem marki Beckermann w Polsce.

Nasze kuchnie wyposażamy w blaty z jednej z najlepszych fabryk w Europie - niemieckiej firmy Lechner.


Sypialnie oraz garderoby wyposażamy meblami firmy Mobilficio SanGiacomo International. Jest to włoska firma dostarczająca od wielu lat meble głównie na wymagający rynek niemiecki oraz rosyjski, a także w dużym stopniu do Stanów Zjednoczonych. 
SanGiacomo tworzy również meble do salonów i innych pomieszczeń.

Stoły, krzesła , stoliki, regały, lustra , hockery oferujemy z bardzo bogatej , znakomicie wykonanej i atrakcyjnej wzorniczo oferty włoskiej firmy Calligaris.

Sofy wykonane ze skóry lub materiału proponujemy z firmy Doimo Salotti, Doimo Sofas, Polaris  i Calligaris. Sofy są wykonane w oparciu o najnowsze technologie i wzornictwo. Firmy gwarantują użycie najwyższej jakości materiałów. Doskonałe i wyszukane wzornictwo jest tutaj nieprzypadkowe i niepowtarzalne.
Biżuterię dla Państwa wnętrza zapewniamy oferując sprawdzone i markowe lampy ze szkła Murano z włoskiej grupy Firme di Vetro – Murano Due, Itre, Gallery, Alt Luci Alternative, Aureliano Toso.

W zakresie elektrourządzeń do zabudowy współpracujemy ściśle z takimi ekskluzywnymi markami jak Miele, Siemens, Gaggenau.

Ekskluzywne zlewozmywaki i baterię zapewnia firma BLANCO.
Mamy nadzieje, że jesteśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Oprócz 500 metrowej ekspozycji w salonie przy ul. Dąbrowskiego w Poznaniu możecie nas Państwo spotkać na targach meblowych w Poznaniu oraz w szeregu dobrych czasopism wnętrzarskich.

Jakość oferowanych usług jak i zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem i tworzy naszą markę jaką jest Galeria Interdomus nieprzerwanie od kilkunastu lat. Wybrane przez nas firmy nie ograniczają się tylko do doskonałego wzornictwa i jakości oferowanych produktów do momentu sprzedaży. Firmy pozwalają nam na to, aby klient w razie uszkodzeń w dostawie lub prostych czynności serwisowych nie zmienił zdania o jakości marki, którą nabył.

Beata Olejnik & Andrzej Zagórski