Pointer LISTA SKLEPÓW
Salon Pielęgnacji Włosów J.Wujec
DANE FIRMY:
Salon Pielęgnacji Włosów J.Wujec

Hetmańska 91


 

Telefon: 605 560 494OPIS:

W naszym salonie panuje przyjazna atmosfera, dzięki której klient może czuć się bezpiecznie, może całkowicie oddać się w ręce personelu z wielo-letnim doświadczeniem w pielęgnacji, strzyżeniu czy też koloryzacji włosów. Każdy klient salonu traktowany jest indywidualnie, co zapewnia najwyższy poziom świadczonych usług.

Najbardziej dumni jesteśmy z tego, że przez te wszystkie lata udaje nam się utrzymać mnóstwo stałych klientów, którzy korzystają z naszych usług całymi rodzinami. Doceniają miłą atmosferę i wysoki poziom obsługi, który utrzymywany jest dzięki stałemu podnoszeniu kwalifikacji przez personel salonu.

Niewiele jest salonów fryzjerskich które funkcjonują już od dziesiątek lat, nie zmieniając przy tym charakteru swojej działalności. Takim wyjątkowym miejscem jest salon pielęgnacji włosów J.Wujec w Poznaniu.

NASZ ZESPÓŁ

JAKUB WUJEC Mistrz Fryzjerstwa Łączy nowoczesne techniki strzyżeń i koloryzacji, poznawane na licznych szkoleniach i warsztatach, z tradycjami rodzinnymi, które kontynuuje czerpiąc z ponad 90-letniej wiedzy, umiejętności i doświadczenia przekazywanego z pokolenia na pokolenie od 1922r.

Fryzjerstwo to dla Kuby połączenie talentu, pasji i doskonałej techniki z dogłębnym zrozumieniem potrzeb klienta. Odzwierciedlenie pasji i zaangażowania to stali klienci, którzy są z Kubą od lat, doceniając wysoką jakość świadczonych usług oraz zrozumienie ich potrzeb, preferencji i sugestii, które nie zawsze jest łatwo wyrazić.

 

MARTA NOWACKA Stylistka Fryzur
Jej ogromny potencjał i umiejętności można dostrzec w szczególności w wykonywanych upięciach ślubnych i okolicznościowych. Zajmuje się również stylizacją fryzur damskich i męskich, wykorzystując przy tym panujące trendy w świecie mody i fryzjerstwa. Wiecznie poszukuje nowości w koloryzacji i strzyżeniach. Pracuje również przy licznych sesjach zdjęciowych. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w najbardziej renomowanych salonach w Poznaniu i Warszawie, u boku wybitnych specjalistów rzemiosła fryzjerskiego. Jej wiedza oraz doświadczenie poparte jest licznymi dyplomami z odbytych szkoleń. Marta jest osobą niezwykle kreatywną, wciąż szukającą nowych wyzwań zawodowych.

 

ANNA WUJEC Kosmetolog
W kosmetologii pracuje od 1998r, jest to nie tylko jej zawód, ale także wielka pasja. Bliski kontakt z człowiekiem oraz możliwość dbania o jego urodę i zdrowie, sprawia jej wielką przyjemność. Zajmuje się również wizażem, swoje umiejętności podnosi poprzez udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Specjalizuje się w makijażu ślubnym i wieczorowym, jest osobą kreatywną, otwartą na świat i zachodzące w nim zmiany. Ania wciąż rozwija swoje pasje i zainteresowania, które mają na celu podnoszenie standardu świadczonych przez nią usług.

 

Godziny otwarcia Pn-Pt: 9.00-17.00

Fotka
Lewo Prawo