Pointer LISTA SKLEPÓW
RiSocks
DANE FIRMY:
RiSocks

tel/fax 61 865 22 02


ris.socks@vp.pl
http://risocks.pl
OPIS:

RiSocks to rodzinna firma o silnych fundamentach i kilkunastoletniej tradycji. Rozwijamy się nieprzerwanie od 1991 roku, dbając o pozytywny wizerunek marki i jakość oferowanych produktów. W pierwszej fazie działalności skoncentrowaliśmy się na wyłącznej sprzedaży detalicznej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu licznej grupy klientów zdecydowaliśmy się na hurt. Obecnie możemy poszczycić się własnymi wyrobami, których projektantem oraz wykonawcą jest RiSocks. Tworzymy również specjalne kolekcje na zlecenie kontrahentów według ich indywidualnych pomysłów.

O wyjątkowości RiSocks najlepiej świadczą oryginalne wyroby. Wszystkie produkowane przez nas wzory odpowiadają najnowszym trendom mody. Dzięki temu firma RiSocks osiągnęła wysoką i stabilną pozycję w branży skarpet, inicjując najnowszą kolorystykę, fason i wprowadzając nowoczesne włókna.

W ofercie RiSocks znaleźć można szeroką gamę asortymentu bez względu na płeć, wiek czy rozmiar. Posiadamy niezwykłe propozycje dla niemowląt i dzieci, a także ekstrawaganckie kolekcje dla młodzieży - również tej zbuntowanej. Wyjątkowo bogatą ofertę kierujemy do kobiet, które cenią sobie wyszukaną kolorystykę i fason. Nie pomijamy również panów, którzy mogą liczyć na skarpety dostosowane do ich potrzeb.

Proponujemy kolekcje na każdą porę roku, linie sportowe oraz wyjątkowo ciepłe skarpety narciarskie. Wszystkie wykonane z naturalnych surowców: bawełny, wełny owczej, angory, wełny merynosów i kaszmiru. Wykorzystujemy również włókna bambusowe i proponujemy linię produkty ekologiczne. Wszystkie skarpety naszej produkcji posiadają cenione przez klientów płaskie szwy.