Pointer LISTA SKLEPÓW
Pracownia Paznokci i Ciała
DANE FIRMY:
Pracownia Paznokci i Ciała

Galeria Green Point
ul. Hetmańska 91, Poznań


508-749-829

618-53-16-11


kontakt@pracownia-paznokci.pl
www.pracownia-paznokci.pl
OPIS:

Pracownia Paznokci i Ciała to miejsce dla Klientek ceniących dyskretny, kameralny klimat, stworzone w celu zapewnienia najwyższej jakości zabiegów pielęgnacyjnych na ciele, dłoniach i stopach.

 

Naszą pasję i wiedzę zawodowa wspieramy światowymi markami kosmetycznymi jak THALGO, ALESSANDRO, GEHWOL czy PEDIX, które łącząc naturę z tradycją promują pełną synergię zdrowia i urody.

 

W Pracowni, z myślą o Klientach, stworzony został wyjątkowy, kosmetyczny zakątek /'morskiego świata/' - w którym wykorzystujemy doświadczenie i intuicję w doborze zabiegów.

Pomaga nam w tym THALGO – czyli jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek kosmetyków profesjonalnych. THALGO jest światowym liderem w dziedzinie SPA od ponad 40 lat a w Polsce cieszy się niezmiennym uznaniem klientek od ponad 18 lat. Wykorzystując wyjątkowo dobroczynne właściwości alg i minerałów morskich, tworzy preparaty i zabiegi najwyższej jakości.

 

W Pracowni od ponad 15 lat specjalizujemy się w zabiegach manicure zachowujących i podkreślających urodę paznokci Klientki w celu uzyskania jak najbardziej naturalnego rezultatu. Nakładamy żel naturalny, zakładamy tipsy oraz wykonujemy manicure na naturalnych paznokciach i zabiegach parafinowych na dłonie.

Efekty uzyskiwane w naszej Pracowni są naturalne, długotrwałe i harmonizują z dłońmi i stopami Klientki. Tego typu manicure jest odpowiedni dla wszystkich tych Pań, którym zależy na pięknych dłoniach o dyskretnej elegancji.

Skoncentrowanie się na pracy z dłońmi i stopami spowodowało, że klientki liczyć mogą na efekty najwyżej jakości.

 

Pracownia Paznokci i Ciała uczestniczy w Programie Zdrowe Nogi. Nasze kosmetyczki odtwarzają paznokcie po urazach – uszkodzone podczas zapinania butów narciarskich, schodzące po urazie paznokcie u nóg, itp. W Pracowni, zabiegi pielęgnacyjne na stopach wykonuje się za pomocą frezarki z wymiennymi, jednorazowymi nakładkami.

Fotka
Lewo Prawo